Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde lithografie
Conditie: uitstekend
Afmetingen van het vel: 76 x 56 cm (hxb)
Afmetingen van het venster: 63 x 50 cm (hxb)
papiersoort: Arches
Niet ingelijst
Rechtsonder gesigneerd
Linksonder oplage: E.A.
Pierre Boncompain werd geboren in 1938 in de Provence. Hij werd aangemoedigd door zijn ouders. Hij studeerde eerst op de Franse Nationale Academie voor decoratieve Kunsten. Daarna ging hij over tot de nationale Academie voor Schone Kunsten, waar hij in het Legueult atelier studeerde
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 20-12-2016 om 16:26 |
Eindtijd | 3-1-2017 om 16:41 |