Pierre Tal-Coat - Tal-Coat: originele litho uit 1956 - Verkocht

Tal-Coat: originele litho uit 1956 kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Pierre Tal-Coat (1905-1985)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Dit prachtige affiche is een originele litho van Tal-Coat. Deze is gedrukt in Parijs.

Speciaal voor de tentoonstelling van Tal-Coat bij Galerie Maeght in 1956 maakte hij deze litho, die werd uitgegeven als affiche.

Affiche komt uit het jaar 1956. In erg goede staat.

Formaat: 47,7 x 62,5

verzendkosten: 7,50 (standaard, 9,00 (aangetekend. België: 14,00

Pierre Tal-Coat (1905-1985)

Frans Frans

Geplaatst door  nukre
129 verkochte items