Prachtig leuk werk van realist Piet Gutter. Het werk is aangekocht bij galerie Aelbrecht. Het werk is fraai ingelijst. Titel: Soldaatjes. Jaar: 1992. Afmetingen incl lijst: H31 x b32cm. Afmetingen werk: H23 x b24cm. Het werk is rechts onderaan(zijkant), gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden via een koerier(Swift). Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Al vele jaren is Piet Gutter geboeid door een realistische schilderstijl. De keuze van onderwerpen is gevarieerd, zoals: oud speelgoed, boeken, glas, (soms bodemvondsten), reclameblikjes en -borden, enz. Piet Gutter laat de objecten op paneel tot leven komen door veel aandacht te besteden aan de compositie van de voorwerpen. Kleur, lichtverdeling, achtergrond en contrasten worden zorgvuldig overwogen en naast elkaar gezet om tot een boeiend geheel te komen. Daardoor wordt het werk met o.a. karakteristieke slijtage of andere tijdsaccenten, realistisch weergegeven. Dit zorgt voor nostalgische gevoelens en "emoties bij het aanschouwen De schilderijen van Piet Gutter bevinden zich in de collecties van o.a. Musea: (o.a. RAIL-TOY) Doornkaat, CSM, enz. Binnen- en buitenlandse particulieren.
Piet Gutter was een leerling van Henk Helmantel en de kwaliteit die de leermeerster heeft overgebracht is duidelijk terug te vinden in dit mooie schilderij.