Piet Klaasse - Piet Klaasse: Litho van Paarden in het veld. - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Piet Klaasse (1918-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
3-3-1

Prachtige litho van Piet Klaasse. Paarden in het veld. Op mooi handgeschept papier. In perfecte staat. (Op de afbeelding niet altijd goed zichtbaar, maar het papier is helder wit. In Nieuwstaat).

Titel: Paarden
Jaartal: 1978
Afmetingen blad: 65cm x 49cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 31/100

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:

Garantie:

Informatie:

Starttijd28-9-2011 om 12:01
Eindtijd10-10-2011 om 12:01
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken