Piet Oosthoek - zeefdruk uit 1981 - oplage: 100 ex. - Verkocht

Piet Oosthoek - zeefdruk uit 1981 - oplage: 100 ex. kopen? Bied vanaf 40!
Piet Oosthoek - zeefdruk uit 1981 - oplage: 100 ex. kopen? Bied vanaf 40!Piet Oosthoek - zeefdruk uit 1981 - oplage: 100 ex. kopen? Bied vanaf 40!Piet Oosthoek - zeefdruk uit 1981 - oplage: 100 ex. kopen? Bied vanaf 40!Piet Oosthoek - zeefdruk uit 1981 - oplage: 100 ex. kopen? Bied vanaf 40!Piet Oosthoek - zeefdruk uit 1981 - oplage: 100 ex. kopen? Bied vanaf 40!
  • Piet Oosthoek (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Piet Oosthoek (’s-Heer Arendskerke, 1951).

Zonder titel.

Zeefdruk.

Jaar: 1981.

Oplage: 100 ex..

L.o. genummerd 3/100.

R.o gesigneerd en gedateerd.

Formaat papier: ca. 42 x 29,5 cm..

Zeer goede staat.

Zonder lijst.

Piet Oosthoek (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
29 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-01-2021 om 21:35
Eindtijd:02-02-2021 om 22:28
Billy79
02 feb. / 19:23
€ 40