Piet Snoeren - Diner d'un lievre

Piet Snoeren - Diner d'un lievre kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Piet Snoeren - Diner d'un lievre kopen? Bied vanaf 25!Piet Snoeren - Diner d'un lievre kopen? Bied vanaf 25!Piet Snoeren - Diner d'un lievre kopen? Bied vanaf 25!Piet Snoeren - Diner d'un lievre kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Ilona-69
FA. (1)

Lid sinds 2020
4 verkochte items
  • Piet Snoeren (1938)
Jaartal1983
TechniekDroge Naald
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen12 cm x 9 cm (h x b)
Passe-partout25.5 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4
Mooie ets van Piet Snoeren, gekocht in zijn eigen atelier

Altijd achter glas gezeten

Piet Snoeren (1938)

Alle items van deze kunstenaar(15) Geplaatst door  Ilona-69
FA. (1)

Lid sinds 2020
4 verkochte items
20 cm
25.5 cm
9 cm
12 cm

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-01-2021 om 13:33
Eindtijd:29-01-2021 om 22:00

Biedingen (1):

Rosw
24 jan. / 07:19
€ 25