Piet Snoeren - Olieverf uit de de serie: Werken van Herakles - Ingelijst

Piet Snoeren - Olieverf uit de de serie: Werken van Herakles - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Piet Snoeren - Olieverf uit de de serie: Werken van Herakles - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Piet Snoeren - Olieverf uit de de serie: Werken van Herakles - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Piet Snoeren - Olieverf uit de de serie: Werken van Herakles - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
Alle items van deze verkoper (298)
  • Piet Snoeren (1938)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1979
IngelijstIngelijst
Afmetingen45.5 cm x 64.5 cm (h x b)
Lijst70.5 cm x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Olieverf op papier.

Craquelé in de verf.

Piet Snoeren (1938)

Alle items van deze kunstenaar(15) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
90.5 cm
70.5 cm
64.5 cm
45.5 cm
Sluit over 3d 21u 17m 01s
Huidig bod€ 5
Volgend minimum bod: € 10
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:26-07-2021 om 12:06
Eindtijd:09-08-2021 om 21:16

Biedingen (4):

bora
29 jul. / 20:31
€ 5
nelleke1958
29 jul. / 20:30
€ 3
bora
29 jul. / 20:30
€ 3
nelleke1958
26 jul. / 13:28
€ 1