Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Acryl |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 74 x 54 cm (h x b) |
Incl. lijst | 103 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig, karakteristiek werk van de invloedrijke Limburgse kunstenaar Piet Vos. Acrylverf op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (’84). In nette houten lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in uitstekende conditie. Afkomstig uit de kunstcollectie van de Nederlandsche Middenstandsbank (NMB, later overgegaan in de ING).
Afmetingen: 103cm x 83cm (incl. lijst), 74cm x 54cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 11-2-2019 om 11:29 |
Eindtijd | 25-2-2019 om 19:35 |