Piet Warffemius - Gouache, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

Piet Warffemius - Gouache, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 100,00

Piet Warffemius - Gouache, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Piet Warffemius - Gouache, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Piet Warffemius - Gouache, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Piet Warffemius (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1985
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen84.5 cm x 65.5 cm (h x b)
Lijst111 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochxte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op werkdagen tussen 09.15 - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.

Goede staat. Achter het glas enkele stofjes. In het plexiglas wat krasjes.

Piet Warffemius (1956)

Alle items van deze kunstenaar(17) Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28106 verkochte items
91 cm
111 cm
65.5 cm
84.5 cm

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:04-11-2019 om 08:51
Eindtijd:09-11-2019 om 20:43

Biedingen (1):

b1503
5 nov. / 22:02
€ 100