Piet Zwiers - Drogende fuiken

Piet Zwiers - Drogende fuiken kopen? Bied vanaf 100!
Piet Zwiers - Drogende fuiken kopen? Bied vanaf 100!Piet Zwiers - Drogende fuiken kopen? Bied vanaf 100!Piet Zwiers - Drogende fuiken kopen? Bied vanaf 100!
  • Piet Zwiers (1907-1965)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Drager Karton
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 51 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 68 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drogende fuiken in landschap rond vermoedelijk Giethoorn. Vriendelijk en rustig tafereel met prachtige kleuren. Ingelijst met museumglas. Signatuur links onder.
Geen beschadigingen , passe-partout nooit vervangen wellicht wat gelig

Piet Zwiers (1907-1965)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Aquarel26beeld
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
87 cm
68 cm
70 cm
51 cm