Pieter Becks - Zonder titel - Verkocht

Pieter Becks - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Pieter Becks - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Pieter Becks - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Pieter Becks - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Pieter Becks - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Pieter Becks - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Pieter Becks - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Pieter Becks - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Pieter Becks - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Pieter Becks - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Pieter Becks - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
  • Pieter Becks
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Conditie: uitstekend.
Oplage: 76/100.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Pieter Becks

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
1849 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
65 cm
50 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd18-3-2023 om 21:58
Eindtijd25-3-2023 om 12:53
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken