Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe - Verkocht

Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!
Prenten voor 1900

Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!Pieter Fouquet - Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten van P. Fouquet en F.W. Greebe kopen? Bied vanaf 25!
  • Pieter Fouquet (1729-1800)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1600
Techniek Ets
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd

Een vijftal 17e eeuwse koper gravure prenten.

Een drietal koper gravures van Amsterdam door Fouquet Junior. De prints zijn zeer duidelijk, lichte verkleuring door zonlicht. Afmetingen inclusief lijst: 30 x 25 x 1 cm voor de 3.

Eén koper gravure van Nijmegen met een tweetal afbeeldingen in 1 gravure, met als titel "Windmolenpoort uyt de Molenstraat gezien/ Windmolenpoort van binnen". Deze is in matige staat. 30 x 23 x 1 cm.

Eén koper gravure van F.W. Greebe uit Amsterdam. Onderwerp "Gezigt van het huis den Essenburg". Gravure is in zeer goede staat. Afmetingen inclusief lijst 43 x 36 x 1 cm.
4 hebben erg goede conditie, 1 in mindere staat
Binnen Nederland € 6,75

Pieter Fouquet (1729-1800)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Nienke72
Lid sinds 2020
4 verkochte items
25 cm
30 cm
25 cm
30 cm