Pieter Klazen - La pöezie - Verkocht

Pieter Klazen - La pöezie kopen? Bied vanaf 129!

Pieter Klazen - La pöezie kopen? Bied vanaf 129!Pieter Klazen - La pöezie kopen? Bied vanaf 129!Pieter Klazen - La pöezie kopen? Bied vanaf 129!
  • Pieter Klazen (1949)
Type kunstwerkSchilderij
TechniekAcryl
StijlSurrealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst85 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Abstract surrealistisch stilleven met kubistische invloeden. Dit werk tot de beste 20% van zijn oeuvre.
Conditie van zowel werk als lijst zeer goed

Pieter Klazen (1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  nelleke1958
197 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
80 cm
85 cm
57 cm
63 cm