Pieter Paul Koster - Raden Mas Soerjo Poetro. - Verkocht

Pieter Paul Koster - Raden Mas Soerjo Poetro. kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Pieter Paul Koster - Raden Mas Soerjo Poetro. kopen? Bied vanaf 55!Pieter Paul Koster - Raden Mas Soerjo Poetro. kopen? Bied vanaf 55!Pieter Paul Koster - Raden Mas Soerjo Poetro. kopen? Bied vanaf 55!Pieter Paul Koster - Raden Mas Soerjo Poetro. kopen? Bied vanaf 55!Pieter Paul Koster - Raden Mas Soerjo Poetro. kopen? Bied vanaf 55!Pieter Paul Koster - Raden Mas Soerjo Poetro. kopen? Bied vanaf 55!Pieter Paul Koster - Raden Mas Soerjo Poetro. kopen? Bied vanaf 55!Pieter Paul Koster - Raden Mas Soerjo Poetro. kopen? Bied vanaf 55!
  • Pieter Paul Koster (1893-1987)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst 65 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Pieter Paul Koster geb. Stad Doetinchem (thans gem. Doetinchem) 29 april 1893. Woonde en werkte in Den Haag, tijdelijk in Laren (N.H.) 1917-1918, Apeldoorn 1940-1946, Amsterdam tot 1959 en 1961-1962, maakte reizen naar Parijs, Londen, Zürich, Florence, Rome, Wenen, Spanje, Denemarken enz., Den Haag; sinds 1968 in Groningen.

Leerling van de Akademie v. B.K. in Den Haag (1910-1914) o.l.v. J. J. Aarts, Fr. Jansen, W. A. Grondhout en W. B. van Horssen. Kunstschilder, beeldhouwer en journalist. Signeert: P.P.K.
Schildert, aquarelleert, tekent (pen en pastel), etst, lithografeert. Boetseerde boerentypen in Laren (N.H.), maakte portretten en stadsgezichten in Londen, idem in Parijs, Rome, Berlijn enz. Werkte als tekenaar-biograaf mee aan 17 kranten (illustraties). Schilder van goed gelijkende portretten.
Werk in het Toneelmuseum Amsterdam: ongeveer 80 tekeningen van acteurs en actrices. Ook werk in het Haagse Gemeentemuseum en in het Dordrechts Museum.
Wordt zeer goed verpakt maar glasbreuk is risico koper.
Ingelijst in houten frame met hele lichte sporen van ouderdom.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 30,00

Pieter Paul Koster (1893-1987)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Njoyart
Lid sinds 2020
322 verkochte items
Alle items (42)
54 cm
65 cm
27 cm
37 cm