Fraaie lithografie door P. W.M. Trap (1821-1905) naar een tekening van Willem Hekking jr. Uitgegeven in 1869 te Amsterdam door G.W. Tielkemeijer in Amsterdam in Schetsen door P.H. Witkamp. Ingelijst in notenhouten lijst met ontspiegeld glas.
Over de kunstenaar: lithograaf, tekenaar, lithograaf, steengraveur. Bezat vanaf 1848 een boek- en steendrukkerij in Leiden; vervaardigde o.a. litho's voor: W.J. Hofdijk en J. van Lennep, 'Merkwaardige kastelen in Nederland' (1854-1861).
Zeer Goed
Het blad verkeert in zeer goede staat. Met eenvoudig crèmekleurig passe-partout. Houten lijst met geringe ouderdomssporen. Ontspiegeld glas. Zie foto's.
Tot 5 kg.
€ 9,50
Naar België
€ 21,50
€ 21,50
Europese Unie
€ 22,00