Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 69 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
De kunstschilder Pieter Johannes Alexander Wagemans werd geboren 25 augustus 1879 Den Haag - 30 augustus 1955 Den Haag overleden
Pieter Johannes Alexander Wagemans was een Nederlands kunstschilder. Wagemans was van oorsprong huis- en decoratieschilder. Op een gegeven moment besloot hij ook het palet ter hand te nemen. Hij schilderde vooral veel stadsgezichten en soms schitterende havengezichten, hoewel er ook wel landschappen en stillevens van hem bekend zijn.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velsen-noord, Nederland |
Objectlocatie | Velsen-Noord, Nederland |
Starttijd | 14-8-2021 om 13:34 |
Eindtijd | 21-11-2021 om 22:14 |