Pim van Boxsel - Inkttekening, In het harnas gespen en laten hollen - Ingelijst - Verkocht

Pim van Boxsel - Inkttekening, In het harnas gespen en laten hollen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 276,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Pim van Boxsel - Inkttekening, In het harnas gespen en laten hollen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Pim van Boxsel - Inkttekening, In het harnas gespen en laten hollen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Pim van Boxsel - Inkttekening, In het harnas gespen en laten hollen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43930 verkochte items
Alle items van deze verkoper (461)
  • Pim van Boxsel (1924-1995)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1966
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen12.5 cm x 18.5 cm (h x b)
Lijst40 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het papier is wat verkleurd en bevat oxidatievlekjes

Pim van Boxsel (1924-1995)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43930 verkochte items
45 cm
40 cm
18.5 cm
12.5 cm
Dit item is verkocht voor 276,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-01-2021 om 13:41
Eindtijd:17-01-2021 om 20:15
Biedingen (21)
metse005
17 jan. / 20:05
€ 240
besch
17 jan. / 20:05
€ 220
metse005
17 jan. / 20:05
€ 200
besch
17 jan. / 20:05
€ 190
metse005
17 jan. / 20:02
€ 180
besch
17 jan. / 20:02
€ 170
metse005
17 jan. / 20:01
€ 160
besch
17 jan. / 20:01
€ 150
metse005
17 jan. / 20:00
€ 140
besch
17 jan. / 20:00
€ 130
metse005
17 jan. / 20:00
€ 120
besch
17 jan. / 20:00
€ 110
metse005
17 jan. / 19:55
€ 100
besch
17 jan. / 19:55
€ 90
metse005
17 jan. / 19:55
€ 80
besch
17 jan. / 19:55
€ 70
metse005
17 jan. / 19:54
€ 60
besch
17 jan. / 19:54
€ 50
metse005
17 jan. / 19:54
€ 45
besch
17 jan. / 19:54
€ 40
metse005
16 jan. / 20:51
€ 35