Piotr Konkel - 'Sunshine in my heart' (prachtig gelijst)

Piotr Konkel - 'Sunshine in my heart' (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 95!
  • Piotr Konkel (1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
Lijst73 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk werk in gelimiteerde oplage van Piotr Konkel
Professioneel luxe gelijst in brede zilverkleurige lijst met rode passepartout

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Piotr Konkel (1963)

NederlandsNederlandsPoolsPoolsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

589 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
62 cm
73 cm
38 cm
48 cm
Starttijd:15-11-2022 om 07:55
Eindtijd:24-11-2022 om 22:18
Openingsbod € 95
ObjectlocatieObbicht,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland