Piotr Konkel - ZT III - Verkocht

Piotr Konkel - ZT III kopen? Bied vanaf 40!
Piotr Konkel - ZT III kopen? Bied vanaf 40!Piotr Konkel - ZT III kopen? Bied vanaf 40!
  • Piotr Konkel (1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen101 cm x 69 cm (h x b)
Lijst128 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage59/90
Mooie zeefdruk van Piotr Konkel in gelimiteerde oplage.
In mooie lijst.
Verkeert in perfecte staat.

Piotr Konkel (1963)

NederlandsNederlandsPoolsPoolsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  KuipersB

Lid sinds 2022
1 verkochte items
95 cm
128 cm
69 cm
101 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-09-2022 om 19:50
Eindtijd:18-11-2022 om 16:46
Sigx
17 nov. / 17:57
€ 40