Prachtig met de handgeschilderde dekselvaas van de gerenommeerde fabrikant van Delfts blauw, de Porceleyne Fles (Royal Delft). De vaas is rijkelijk beschilderd met een voorstelling van bloemen en vogels onder een bloesemboom. De dekselvaas is in zeer goede conditie.
De vaas is aan de onderzijde voorzien van het merkteken van de Porceleyne Fles, gesigneerd met de letters ''HPL''. Dit zijn de initialen van de schilder/schilderes. Rechtsonder het merkteken staat de lettercode ''CY''. Deze letters staan voor het jaar van vervaardiging: 1954.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Londerzeel, België
koeriersdienst