Porceleyne Fles - Zeldzame Sandelfo vaas Hans Sanders 1965

Porceleyne Fles - Zeldzame Sandelfo vaas Hans Sanders 1965 kopen? Bied vanaf 125!
Porceleyne Fles - Zeldzame Sandelfo vaas Hans Sanders 1965 kopen? Bied vanaf 125!Porceleyne Fles - Zeldzame Sandelfo vaas Hans Sanders 1965 kopen? Bied vanaf 125!Porceleyne Fles - Zeldzame Sandelfo vaas Hans Sanders 1965 kopen? Bied vanaf 125!Porceleyne Fles - Zeldzame Sandelfo vaas Hans Sanders 1965 kopen? Bied vanaf 125!Porceleyne Fles - Zeldzame Sandelfo vaas Hans Sanders 1965 kopen? Bied vanaf 125!
  • Porceleyne Fles (1653)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1965
Afmetingen 14 x 10 x 6 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Zeer zeldzame "sandelfo" vaas
"SANDELFO" (=Sanders Delft Objects; speciale reeks 1957-1977).

Ontwerp en uitvoering Hans Sanders 1965
Bij de Porceleyne Fles Delft
Bijzonder decor handgeschilderd
Gesigneerd ( HS) en jaarletter (CJ)
Kleine onvolkomenheid glazuur bakproces rand (zie foto)
Collecters item
Zie tekst
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80