Rachel Friedberg - Remen Remces - Verkocht

Rachel Friedberg - Remen Remces kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Rachel Friedberg - Remen Remces kopen? Bied vanaf 20!Rachel Friedberg - Remen Remces kopen? Bied vanaf 20!Rachel Friedberg - Remen Remces kopen? Bied vanaf 20!Rachel Friedberg - Remen Remces kopen? Bied vanaf 20!Rachel Friedberg - Remen Remces kopen? Bied vanaf 20!Rachel Friedberg - Remen Remces kopen? Bied vanaf 20!Rachel Friedberg - Remen Remces kopen? Bied vanaf 20!Rachel Friedberg - Remen Remces kopen? Bied vanaf 20!Rachel Friedberg - Remen Remces kopen? Bied vanaf 20!Rachel Friedberg - Remen Remces kopen? Bied vanaf 20!
  • Rachel Friedberg (1929)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1994
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 45
Conditie: zeer goed.
Oplage: 19/45.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 21,50

Rachel Friedberg (1929)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
2788 verkochte items
Alle items (200)
53 cm
73 cm
45 cm
60 cm