Rainer Stern.-ROSENTANZ- Zeer mooie Giclee. Handgesigneerd. 2016. Oplage 30.

Rainer Stern.-ROSENTANZ- Zeer mooie Giclee. Handgesigneerd. 2016. Oplage 30. kopen? Bied vanaf 57!
Rainer Stern.-ROSENTANZ- Zeer mooie Giclee. Handgesigneerd. 2016. Oplage 30. kopen? Bied vanaf 57!Rainer Stern.-ROSENTANZ- Zeer mooie Giclee. Handgesigneerd. 2016. Oplage 30. kopen? Bied vanaf 57!

Rainer Stern

Favoriet
FA. (3)

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Rainer Stern
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

RAINER STERN.

Deze kunstenaar heeft een bijzonder groot talent om een droomwereld te creëren waarin passie, natuur en vrouwelijk schoon samenkomen. Internationale vraag naar zijn werk bestaat al heel lang.

Titel: Rosentanz.

Materiaal: Glicee op handgeschept katoenpapier.

Afmetingen blad: 60 x 34 cm.

Afmetingen beeld: 47,5 x 23 cm.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd.

Jaar: 2016.

Oplage: Slechts 30 exemplaren. (Wereldwijd)  Dit is nummer 20.

Ingelijst: nee.

Conditie: In nieuwstaat.

Verzending: Nederland € 12,50. België € 20,-

Rainer Stern

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Starttijd:06-05-2017 om 12:37
Eindtijd:18-05-2017 om 14:37
Openingsbod€ 57
Objectlocatievoorschoten, Nederland