Rainer Stern.-ROSENTANZ- Zeer mooie Giclee. Handgesigneerd. 2016. Oplage 30.

Rainer Stern.-ROSENTANZ- Zeer mooie Giclee. Handgesigneerd. 2016. Oplage 30. kopen? Bied vanaf 57!
Rainer Stern.-ROSENTANZ- Zeer mooie Giclee. Handgesigneerd. 2016. Oplage 30. kopen? Bied vanaf 57!Rainer Stern.-ROSENTANZ- Zeer mooie Giclee. Handgesigneerd. 2016. Oplage 30. kopen? Bied vanaf 57!

Rainer Stern

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Rainer Stern
GesigneerdHandgesigneerd

RAINER STERN.

Deze kunstenaar heeft een bijzonder groot talent om een droomwereld te creëren waarin passie, natuur en vrouwelijk schoon samenkomen. Internationale vraag naar zijn werk bestaat al heel lang.

Titel: Rosentanz.

Materiaal: Glicee op handgeschept katoenpapier.

Afmetingen blad: 60 x 34 cm.

Afmetingen beeld: 47,5 x 23 cm.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd.

Jaar: 2016.

Oplage: Slechts 30 exemplaren. (Wereldwijd)  Dit is nummer 20.

Ingelijst: nee.

Conditie: In nieuwstaat.

Verzending: Nederland € 12,50. België € 20,-

Rainer Stern

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Starttijd:06-05-2017 om 12:37
Eindtijd:18-05-2017 om 14:37
Openingsbod€ 57
Objectlocatievoorschoten, Nederland