Raul ISIDRO - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II

Raul ISIDRO - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 9!
Raul ISIDRO - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 9!Raul ISIDRO - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 9!Raul ISIDRO - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 9!
  • Raul ISIDRO (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Twee handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaar: Raul Isidro
  • Titel: Geometrische Composities I, II
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

Raul ISIDRO (1943)

FilipijnsFilipijnsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1380 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
14 cm
15 cm
Sluit over 4d 17u 35m 24s
Openingsbod€ 9
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAndenes/Varmland, Nederland
Starttijd:22-09-2022 om 08:28
Eindtijd:06-10-2022 om 19:00