Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1954 - Gesigneerd - 3/8 - Verkocht

Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1954 - Gesigneerd - 3/8 kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1954 - Gesigneerd - 3/8 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1954 - Gesigneerd - 3/8 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1954 - Gesigneerd - 3/8 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1954 - Gesigneerd - 3/8 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1954 - Gesigneerd - 3/8 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1954 - Gesigneerd - 3/8 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1954 - Gesigneerd - 3/8 kopen? Bied vanaf 65!Reidar Magnus - Originele kleurenlitho - 1954 - Gesigneerd - 3/8 kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

722 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Reidar Magnus (1896-1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1954
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8

Reidar Magnus (Leipzig 1896 - Kopenhagen 1968)
Originele kleurenlithografie uit 1966.

Lijkt zo uit het atelier te komen.
Cobra.

Oplage: E.T.  3/8 (ET = Eget Tryk) Eigen Druk
Afmeting afbeelding: 36,5 x 52,5 cm

Gesigneerd, gedateerd en genummerd door de kunstenaar.

Magnus  groeide op in Bergen, maar verhuisde in 1915 met zijn gezin naar Kristiania. Hij kreeg  tuberculose en werd naar een sanatorium in Vejle in Denemarken gestuurd. Hij herstelde in Frankrijk en kwam daar in aanraking met Deense kunstenaars en vanaf 1928 woonde hij voornamelijk in Denemarken. Op de grafische school van de kunstacademie in Kopenhagen kreeg hij langzamerhand een centrale plaats in het Deense kunstleven. Hij was lid van de kunstenaarsgroep Koloristerne. Hij noemde zijn werken Mythographies en nam de motieven uit de oudheid en mythologie. Hij maakte vrijwel uitsluitend grafiek tot 1947-1948, toen hij weer begon te schilderen. Zowel zijn kleurenlitho's als schilderijen tonen invloed van de kunstenaars van de Cobra-groep, zoals Egill Jacobsen en Asger Jorn, maar Magnus was vaak zwaarder en somberder in zijn kleurgebruik. Hij stierf in 1968 aan tuberculose!

In algeheel goede staat volgens leeftijd! Nooit ingelijst. Steeds bewaard in kunstmap.

Reidar Magnus (1896-1968)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

722 verkochte items
57.5 cm
40.5 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-10-2020 om 10:46
Eindtijd:24-10-2020 om 15:20
Valeouwe
20 okt. / 19:55
€ 65