Reinier de Huu - Reinier de Huu, origineel werk: acryl en inkt op papier

Reinier de Huu - Reinier de Huu, origineel werk: acryl en inkt op papier kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Arosa

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Reinier de Huu (1952)
TypeTekening / Aquarel

Borstkas

origineel op (multomap)papier
Conditie (zeer) goed
grootte : A4
datum 4-12-1989
gesigneerd : rechtsonder
niet ingelijst
komt met cerrtificaat van echtheid

Starttijd:18-01-2017 om 13:25
Eindtijd:01-06-2018 om 19:38
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieArnhem, Nederland