Reinout Zikel - Zonder titel

Reinout Zikel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 125!Reinout Zikel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 125!Reinout Zikel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
  • Reinout Zikel (1969)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2025
Techniek Aquarel
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Mooie voorstelling bol van symboliek.
Werk is nooit geexposeerd of ongelijst geweest.
Binnen Nederland € 6,95
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 15,00

Reinout Zikel (1969)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Avontuur
73 verkochte items
Alle items (7)
15 cm
20 cm