Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 51 x 43.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 43.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Gedateerd (1970) en getekend binnen én buiten de plaat. Met dedicatie ('Voor Blanchke') binnen de plaat. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geel, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Geel, België |
Starttijd | 19-2-2022 om 14:22 |
Eindtijd | 3-3-2022 om 19:29 |