Rene Boin - Luchtvaartpool N.V.

Rene Boin - Luchtvaartpool N.V. kopen? Bied vanaf 100!
Rene Boin - Luchtvaartpool N.V. kopen? Bied vanaf 100!Rene Boin - Luchtvaartpool N.V. kopen? Bied vanaf 100!Rene Boin - Luchtvaartpool N.V. kopen? Bied vanaf 100!Rene Boin - Luchtvaartpool N.V. kopen? Bied vanaf 100!Rene Boin - Luchtvaartpool N.V. kopen? Bied vanaf 100!Rene Boin - Luchtvaartpool N.V. kopen? Bied vanaf 100!Rene Boin - Luchtvaartpool N.V. kopen? Bied vanaf 100!
  • Rene Boin (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De zeefdrukken zijn uitgegeven door de verzekeringmaatschappij: De Nederlandse Luchtvaartpool N.V. . Aan het eind van het jaar ontvingen medewerkers een zeefdruk van Rene Boin cadeau. Iedere zeefdruk is in goede staat en heeft een beschermhoes met daarop de handtekening van de directeur. De zeefdrukken zijn in het oude jaar gesigneerd met een tekening die staat voor het nieuwe jaar. Van het jaar 1999 is er ook nog een brief (eindejaars groet) die bij de zeefdruk geleverd werd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bunnik, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Rene Boin (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Noud
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
40 cm
30 cm
Starttijd2-10-2023 om 16:48
Eindtijd15-10-2023 om 22:19
Openingsbod € 100
ObjectlocatieBunnik,  Nederland