Een minimalistisch werk op papier van de Nederlandse kunstenaar René Klinkers (1943-2011). -Techniek: (Conté)potlood op papier. -Gesigneerd rechtsonder. -Niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest. -Jaartal onbekend. -Afmetingen: Blad, 50 x 65 cm. Beeld, 25 x 25 cm. -Herkomst: Uit de nalatenschap van de kunstenaar, overleden in 2011 in het Rosa Spierhuis in Laren. -Conditie: In zeer goede staat. Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar: René Klinkers, geboren in 1943 in Ubach over Worms (Limburg) en overleden 22-10-2011 in het Rosa Spierhuis in Laren (Noord-Holland), was schilder, tekenaar en docent aan de Kunstacademie. -Opleiding: Rijksakademie van Beeldende Kunsten Amsterdam, de Stadsacademie voor Beeldende Kunsten Maastricht en de Stadsacademie Tilburg. -Ruim 30 jaar heeft hij gewerkt als docent Beeldende Kunst bij de Docentenopleiding Beeldende Kunst en Vormgeving van de Hogeschool voor de Kunsten in Utrecht. -René Klinkers was lid van de ‘Gooische Schildersvereniging’.
Afhandeling: Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 8,00 euro. -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Zeer Goed
In zeer goede staat. Zie ook de foto’s.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00