Elmar Gille - Grote - Epreuve d'Artiste- Ets+Aquatint op papier "san Gimignano Toscane" -
Herman Brood - Drieluik , prachtig gelijst
Jan Harmannus Lambeck - Abstract. Modern.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie zeefdruk van Rens Labruyère
Titel: geen
Oplagenummer: 5/ 10
Jaartal: 2004
Afmeting afbeelding: 30 x 40 cm
Afmeting papier: 35 x 50 cm
Conditie: de zeefdruk verkeert in zeer goede staat, is nog nooit ingelijst geweest
Starttijd | 4-6-2016 om 15:46 |
Eindtijd | 10-6-2016 om 19:46 |