4 Aquarellen uit de periode 1977-1979 van de Nederlandse kunstenares Ria Houwen (1947), gemaakt tijdens haar bijna 50-jarige verblijf op Curaçao. -Alle 4 de aquarellen zijn gesigneerd, gedateerd en getiteld. 1) “Stil” , gesigneerd r.o. , getiteld l.o. , 1977 , 48 x 63 cm. 2) “Popchi” , gesigneerd r.o. , getiteld l.o. , 1978 , 36 x 51 cm. 3) “Hofje Brakkeput” , gesigneerd r.o. , getiteld l.o. , 1977 , 47 x 65 cm. 4) “Landhuis Rif Curaçao” , gesigneerd r.o. , getiteld l.o. , 1978 , 47 x 65 cm. -Conditie: In goede staat. Het papier is wat ‘vergeeld’ en heeft vlekjes. Het papier heeft bruin afplakpapier aan de randen. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Informatie over de kunstenares: Ria Houwen, geboren in Horst (Limburg) 1947, beeldend kunstenaar, schilder en aquarellist. -Opleiding: Akademie voor Beeldende Kunsten Tilburg (1968-1973). Vanaf 1973 leefde en werkte zij op Curaçao. Naast haar werk als kunstenaar gaf zij tekenles aan het Maria Immaculata Lyceum en het Radulphus College op Curaçao. Ook organiseerde zij tentoonstellingen en schreef kunstrecensies. -Stijl: Het werk van Ria Houwen is romantisch en dromerig, maar ook krachtig en sensueel. In de loop der jaren is het steeds abstracter geworden. -Onderwerpen: Figuurvoorstellingen, naakten en abtractie. Sinds maart 2022 woont Ria Houwen weer in haar geboortestad Horst in Limburg, Nederland.
Afhandeling: -De 4 aquarellen kunnen afgehaald worden in Amsterdam. -De 4 aquarellen kunnen aangetekend verzonden worden via PostNL.
Goed
In goede staat. Het papier is wat ‘vergeeld’ en heeft vlekjes. Het papier heeft bruin afplakpapier aan de randen. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00