Rie Bouters - Aquarel Reewijkse Plassen - Magdalena (Rie) Bouters Tukker - Verkocht

Aquarel Reewijkse Plassen - Magdalena (Rie) Bouters Tukker kopen? Bied vanaf 55!

Aquarel Reewijkse Plassen - Magdalena (Rie) Bouters Tukker kopen? Bied vanaf 55!Aquarel Reewijkse Plassen - Magdalena (Rie) Bouters Tukker kopen? Bied vanaf 55!
  • Rie Bouters (1902-1999)
Type kunstwerkSchilderij
Aquarel in lijst van Rie Bouters.
In prima staat, afgezien van kleine verkleurde puntjes in de lucht.
De kunstenares woonde een groot deel van haar leven in Reeuwijk, daar is dit werk geschilderd.
Afmetingen incl. lijst zijn 50x64 cm
Afmetingen van de voorstelling zijn 47x35 cm

Het werk is rechtsonder gesigneerd.

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan lijst of passe-partout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Rie Bouters (1902-1999)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Obe
594 verkochte items