Rie Cramer - De zeemeermin van Manacor - Gemengde techniek

Rie Cramer - De zeemeermin van Manacor - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 100!
Rie Cramer - De zeemeermin van Manacor - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 100!Rie Cramer - De zeemeermin van Manacor - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 100!Rie Cramer - De zeemeermin van Manacor - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 100!Rie Cramer - De zeemeermin van Manacor - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 100!Rie Cramer - De zeemeermin van Manacor - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 100!Rie Cramer - De zeemeermin van Manacor - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 100!
  • Rie Cramer (1887-1977)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Romantisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 11 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gemengde techniek door Rie Cramer
Voorstelling van een zeemeermin met een geopende oester met daarin een parelketting
Losbladig, beeldmaat 11x14
Gemonogrammeerd in pen r.o.: 'R.C.'
Annotatie op achetrzijde: 'een tegelontwerp voor "Manacor" de parelstad
Manacor is de tweede stad van het eiland Mallorca, beter bekend als de Parelstad

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Rie Cramer (1887-1977)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  lenteman
3519 verkochte items
Alle items (66)
14 cm
11 cm