Rie van Goor - Rie van Goor – Aquarel – Balcon van Marjolijn - Gesigneerd – 1989 - Verkocht

Rie van Goor – Aquarel – Balcon van Marjolijn - Gesigneerd – 1989  kopen? Bied vanaf 65!
Tekening / Aquarel

Rie van Goor – Aquarel – Balcon van Marjolijn - Gesigneerd – 1989  kopen? Bied vanaf 65!Rie van Goor – Aquarel – Balcon van Marjolijn - Gesigneerd – 1989  kopen? Bied vanaf 65!
  • Rie van Goor (1926)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Een sfeervolle aquarel van Rie van Goor uit 1978, gemaakt in Amsterdam in juni 1989.

Ingelijst in een witte metalen lijst met passe-partout en glasplaat.

Titel: ‘Balcon van Marjolijn’.

Kunstenaar: Rie van Goor.

Techniek: Aquarel.

Jaartal: Juni 1989.

Afmetingen: Lijst51 x 61 cm (b x h).

                         Afbeelding, 34 x 44 cm (b x h).

Ingelijst: In een witte metalen lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.

Conditie: In zeer goede staat.

Klaar om op te hangen.

Zie ook de 7 foto’s.

Rie van Goor (geboren in Avereest (Hardenberg) 16-5-1926), aquarellist, schilder.

Opleiding: Rietveld Academie. Ze kreeg les van o.a. Herman Gordijn en W.G. Hofker.

Onderwerpen: Landschappen en portretten.

Plaats van werkzaamheid: Purmerend.

Rie van Goor is lid van kunstenaarsvereniging St. Lucas en haar werk is aangekocht door particulieren, instellingen en bedrijven.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur vanwege de kwetsbaarheid van een glasplaat tijdens versturen.

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,05 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Rie van Goor (1926)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3332 verkochte items
Alle items (23)