| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Een sfeervolle aquarel van Rie van Goor uit 1978, gemaakt in Amsterdam in juni 1989.
Ingelijst in een witte metalen lijst met passe-partout en glasplaat.
Titel: ‘Balcon van Marjolijn’.
Kunstenaar: Rie van Goor.
Techniek: Aquarel.
Jaartal: Juni 1989.
Afmetingen: Lijst, 51 x 61 cm (b x h).
Afbeelding, 34 x 44 cm (b x h).
Ingelijst: In een witte metalen lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.
Conditie: In zeer goede staat.
Klaar om op te hangen.
Zie ook de 7 foto’s.
Rie van Goor (geboren in Avereest (Hardenberg) 16-5-1926), aquarellist, schilder.
Opleiding: Rietveld Academie. Ze kreeg les van o.a. Herman Gordijn en W.G. Hofker.
Onderwerpen: Landschappen en portretten.
Plaats van werkzaamheid: Purmerend.
Rie van Goor is lid van kunstenaarsvereniging St. Lucas en haar werk is aangekocht door particulieren, instellingen en bedrijven.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur vanwege de kwetsbaarheid van een glasplaat tijdens versturen.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,05 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere affiches, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.
| Transport | |
| Garantie | |