Rien Monshouwer - Olieverf op doek, Compositie in grijs met vaalgroen vlak (Groot) - Verkocht

Rien Monshouwer - Olieverf op doek, Compositie in grijs met vaalgroen vlak (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Rien Monshouwer - Olieverf op doek, Compositie in grijs met vaalgroen vlak (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Rien Monshouwer - Olieverf op doek, Compositie in grijs met vaalgroen vlak (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Rien Monshouwer - Olieverf op doek, Compositie in grijs met vaalgroen vlak (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Rien Monshouwer - Olieverf op doek, Compositie in grijs met vaalgroen vlak (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Rien Monshouwer - Olieverf op doek, Compositie in grijs met vaalgroen vlak (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Rien Monshouwer - Olieverf op doek, Compositie in grijs met vaalgroen vlak (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Rien Monshouwer - Olieverf op doek, Compositie in grijs met vaalgroen vlak (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Rien Monshouwer - Olieverf op doek, Compositie in grijs met vaalgroen vlak (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
  • Rien Monshouwer (1947)
Jaartal1986
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen140.5 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot doek van Rien Monshouwer. Herkomst: Gemeente Den Haag.

Kleine oneffenheden aanwezig.

Rien Monshouwer (1947)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (348)

Lid sinds 2010
48063 verkochte items
Alle items van deze verkoper (695)
100 cm
140.5 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 10:37
Eindtijd:05-12-2022 om 20:11
kompas
02 dec. / 15:53
€ 100