5. Rien Monshouwer

Rien Monshouwer (1947)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Rien MONSHOUWER (Rotterdam 1947)

Rien Monshouwer - Zonder titel 2 kopen? Bied vanaf 250!

Rien Monshouwer - Zonder titel 2

Geplaatst doorkunstcollectie2500

Eindtijd05-05-2021 om 22:07

Jaartal1987
TechniekAcryl
Afmetingen95 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst