Rik van Iersel - Rik van Iersel - Gesigneerde zeefdruk (mooi ingelijst, groot) - Verkocht

Rik van Iersel - Gesigneerde zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

Rik van Iersel - Gesigneerde zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 85!Rik van Iersel - Gesigneerde zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 85!Rik van Iersel - Gesigneerde zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 85!Rik van Iersel - Gesigneerde zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 85!Rik van Iersel - Gesigneerde zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 85!
  • Rik van Iersel (1961)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie zeefdruk van Rik van Iersel in strakke aluminium lijst, achter glas en passe-partout.  Handgesigneerd, gedateerd (1992) en genummerd (40 uit een oplage van 75 stuks.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 90cm x 75cm (incl. lijst), 69cm x 50cm (zeefdruk)

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O in verband met grootte en kwetsbaarheid van het werk.  Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Rosser
4349 verkochte items
Alle items (229)