| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie zeefdruk van Rik van Iersel in strakke aluminium lijst, achter glas en passe-partout. Handgesigneerd, gedateerd (1992) en genummerd (40 uit een oplage van 75 stuks. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 90cm x 75cm (incl. lijst), 69cm x 50cm (zeefdruk)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O in verband met grootte en kwetsbaarheid van het werk. Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.
| Transport | |
| Garantie | |