Rik van Iersel - Zonder titel, 1998 - Verkocht

Rik van Iersel - Zonder titel, 1998 kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

Rik van Iersel - Zonder titel, 1998 kopen? Bied vanaf 15!Rik van Iersel - Zonder titel, 1998 kopen? Bied vanaf 15!Rik van Iersel - Zonder titel, 1998 kopen? Bied vanaf 15!
  • Rik van Iersel (1961)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie Cobra-achtige zeefdruk van Rik van Iersel

Titel: Zonder titel
Techniek: Zeefdruk
Jaar: 1998
Maat: 40.5 x 36 cm (papiermaat)
Signatuur: Handgesigneerd
Genummerd: Epreuve d'artiste
Lijst: Zonder lijst
Staat: Netjes
gelijmd op karton, opbergsporen
Binnen Nederland € 6,75

Rik van Iersel (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  H033
Lid sinds 2020
35 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
36 cm
40 cm