Rik van Iersel - zonder titel met lijst (GJ-4)

Rik van Iersel - zonder titel met lijst (GJ-4) kopen? Bied vanaf 75!
Rik van Iersel - zonder titel met lijst (GJ-4) kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - zonder titel met lijst (GJ-4) kopen? Bied vanaf 75!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 cm x 58 cm (h x b)
Lijst60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijk werk van de  kunstenaar Piotr Konkel met  lijst. Het werk is mooi van kleur en in  goede staat. Het werk heeft een lijst maar deze is niet nieuw. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per koerier.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

De foto is door het glas van de lijst heen genomen.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
60 cm
60 cm
58 cm
58 cm
Starttijd:25-10-2022 om 15:36
Eindtijd:08-11-2022 om 21:26
Openingsbod € 75
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier