Rik van Iersel - zonder titel

Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Rik van Iersel - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Rik van Iersel (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60 exemplaren
De kunstheld uit Eindhoven die alleen zijn hart volgt: Rik van Iersel (1961)
Nederlandse topkwaliteit!
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorcum.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Tijdens de pandemie kunnen wij uw aankopen veilig en geklimatiseerd opslaan.

Rik van Iersel (1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
51 cm
70 cm
Starttijd:04-06-2022 om 11:44
Eindtijd:18-06-2022 om 21:04
Openingsbod € 75
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland