Rinke Nijburg - Route 999 The Holy Little Mermaid

Rinke Nijburg - Route 999 The Holy Little Mermaid kopen? Bied vanaf 45!
Rinke Nijburg - Route 999 The Holy Little Mermaid kopen? Bied vanaf 45!Rinke Nijburg - Route 999 The Holy Little Mermaid kopen? Bied vanaf 45!
  • Rinke Nijburg (1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXII

Iconisch werk van Rinke Nijburg. Het werk is in zeer goede staat.

Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in  de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Rinke Nijburg (1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
22 cm
30 cm
Starttijd:01-11-2022 om 14:27
Eindtijd:15-11-2022 om 22:15
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland