5. Rinke Nijburg

Rinke Nijburg (1964)

3 aangeboden items / 143 verkochte items

FA. (23 x Favoriet)

Rinke NIJBURG (Lunteren 1964)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Rinke Nijburg - Gertiana classici kopen? Bied vanaf 70!

Rinke Nijburg - Gertiana classici

Geplaatst doordalingmark

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rinke Nijburg - the snake's view kopen? Bied vanaf 45!

Rinke Nijburg - the snake's view

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
TechniekEts
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rinke Nijburg - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Rinke Nijburg - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst