Rinne Mervel - tijdsbeeld '69 - Verkocht

Rinne Mervel - tijdsbeeld '69 kopen? Bied vanaf 1!
Rinne Mervel - tijdsbeeld '69 kopen? Bied vanaf 1!Rinne Mervel - tijdsbeeld '69 kopen? Bied vanaf 1!
  • Rinne Mervel (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekDroge Naald
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/20
Mooie ets van Rinne Mervel in goede staat. Let op ets indruk (32 x 32) is kleiner dan papiermaat.

Ophalen met oorspronkelijke passe partout, verzenden zonder in koker.

Desgewenst kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Rinne Mervel (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2580 verkochte items
Alle items van deze verkoper (467)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 10:43
Eindtijd:10-10-2022 om 20:45
JohannavanDijk
07 okt. / 11:11
€ 1