Fraai karakteristiek werk van deze Rotterdamse kunstenaar - ongetiteld: landschap met water. Hij heeft kwistig in de dikke verf geboetseerd, zoals altijd. Afmeting 50 x 70 cm over het canvas gemeten. Een wat ouder werk, eenvoudig ingelijst. Het werk verdient een betere en fraaie lijst, die kunt u naar eigen smaak zelf uitzoeken bij uw lijstenmaker. Linksonder gesigneerd. Rinus Blomsteel heeft geen stijl hij is de stijl zelf. Een schilder die zijn inspiratie haalt uit het leven. Terugkomend van zijn fietstochten vol van gevoelens en blikvelden op de aarde. Hij schildert als een beest, dikke lagen met volle kwast streken vullen zijn doeken. Expressief gebruik van licht geven zijn werk diepte en gevoel. De emoties komen los van de werkelijkheid. Zijn doeken moet je betasten met je ogen....
Goed
Hele eenvoudige lijst, met lichte gebruikssporen
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00