Rits van Kooten - Kubuswoningen Rotterdam, gouache (mooi ingelijst, groot) - Verkocht

Rits van Kooten - Kubuswoningen Rotterdam, gouache (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!

Rits van Kooten - Kubuswoningen Rotterdam, gouache (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Rits van Kooten - Kubuswoningen Rotterdam, gouache (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Rits van Kooten - Kubuswoningen Rotterdam, gouache (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Rits van Kooten - Kubuswoningen Rotterdam, gouache (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Rits van Kooten - Kubuswoningen Rotterdam, gouache (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Rits van Kooten - Kubuswoningen Rotterdam, gouache (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Rits van Kooten - Kubuswoningen Rotterdam, gouache (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Rits van Kooten (1941-2005)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1985
TechniekGouache
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst108 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Nu van 300 euro naar een openingsbod van 1 euro!

Zeer mooi werk van Rits van Kooten, die zowel architect als kunstenaar was.  Het schilderij geeft een detail weer van de door Piet Blom ontworpen gebouwen in Rotterdam, de zogenaamde “Kubuswoningen” (zie laatste foto).

Gouache op papier, gesigneerd en gedateerd (‘85) rechtsonder, achterop nogmaals gesigneerd en gedateerd met vermelding “Project “Blom” Rotterdam”.  In mooie goudkleurige lijst, achter glas.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 108cm x 78cm (incl. lijst), 100cm x 70cm (gouache)

Rits van Kooten (1941-2005)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rosser
3685 verkochte items
Alle items van deze verkoper (217)
78 cm
108 cm
70 cm
100 cm