Ritzenhoff AG - Design Collectie Bierglas - Verkocht

Ritzenhoff AG - Design Collectie Bierglas kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ritzenhoff AG - Design Collectie Bierglas kopen? Bied vanaf 20!Ritzenhoff AG - Design Collectie Bierglas kopen? Bied vanaf 20!Ritzenhoff AG - Design Collectie Bierglas kopen? Bied vanaf 20!Ritzenhoff AG - Design Collectie Bierglas kopen? Bied vanaf 20!Ritzenhoff AG - Design Collectie Bierglas kopen? Bied vanaf 20!Ritzenhoff AG - Design Collectie Bierglas kopen? Bied vanaf 20!Ritzenhoff AG - Design Collectie Bierglas kopen? Bied vanaf 20!Ritzenhoff AG - Design Collectie Bierglas kopen? Bied vanaf 20!Ritzenhoff AG - Design Collectie Bierglas kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  OudenNieuw
FA. (1)

Lid sinds 2019
93 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Ritzenhoff AG (1957)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen23 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht413 gram
GemerktHandgesigneerd
Uit de Ritzenhoff Crystal Beer collectie. Ontworpen door Alena St. James. In uitstekende staat. Collectors item

Ritzenhoff AG (1957)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  OudenNieuw
FA. (1)

Lid sinds 2019
93 verkochte items
8
23
8
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-06-2020 om 22:41
Eindtijd:21-06-2020 om 21:22
nlrvlu
19 jun. / 12:07
€ 20