Jan Sirks - "Rotterdam" - Zeilende tjalk op de Nieuwe Maas 046-JS
Aafke Kelly - Fanning blues on the beach
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jaar: 1992, uitgave door Stedelijk Museum Amsterdam
Afmetingen: 70/100 cm
Oplage: 250
Gesigneerd
Niet ingelijst
Conditie zeer goed
Rob Birza is een belangrijke Nederlandse kunstenaar met solotentoonstellingen in onder andere het Stedelijk Museum Amsterdam, Museum De Pont in Tilburg, het Haags Gemeentemuseum en het SMAK in Gent. Zie voor meer informatie onder het tabblad en onderstaande link.
http://www.smak.be/tentoonstelling.php?la=nl&id=47
Deze litho bevindt zich ook in de collectie van het Stedelijk Museum Amsterdam.
Verzending in ruime koker