Susette van de Lande - Schoppala
Jan Sirks - "Rotterdam" - Zeilende tjalk op de Nieuwe Maas 046-JS
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Betreft een bijzondere lithografie van Birza uit 1985 uitgegeven in exclusieve oplage van 14 exemplaren. Dit is nr. 11. het werk Het werk kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst. Galerie waarde € 475,-
Maat: beeld/papier 55x60cm, lichte en sumiere vouw bij signatuur ro.