Rob Janssens - Zoccolo per Rafaello

Rob Janssens - Zoccolo per Rafaello kopen? Bied vanaf 40!
Rob Janssens - Zoccolo per Rafaello kopen? Bied vanaf 40!Rob Janssens - Zoccolo per Rafaello kopen? Bied vanaf 40!Rob Janssens - Zoccolo per Rafaello kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  3wfactorij

42 verkochte items
  • Rob Janssens (1952)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1994
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel in prima staat, het beeldformaat is 36 cm breed en 50 cm hoog,  op aquarelpapier van 76cm x 56 cm;  Saunders Waterford  handgeschept papier , 640 grs. De sokkel is een eerbetoon  aan Rafael. De aquarel wordt heel degelijk verpakt, de verzendkosten zijn voor mijn rekening,  het wordt aangetekend verzonden.

Rob Janssens (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  3wfactorij

42 verkochte items
56 cm
76 cm
Starttijd:17-12-2020 om 09:41
Eindtijd:24-12-2020 om 21:23
Openingsbod€ 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVlaardingen, Nederland
VerzendingGratis